Ev Taşınırken Bulaşık Makinesi Nasıl Hazırlanır?

Anasayfa / Yazılar / Ev Taşınırken Bulaşık Makinesi Nasıl Hazırlanır?

Beyaz eşyaların hepsi taşınırken gerçekten dikkatli olmamamız ve üreticilerin önerilerini göz önünde bulundurarak taşınmayı gerçekleştirmemiz gerekir. Çünkü bu eşyalar ucuz değil ve artık olmazsa olmaz eşyalar arasında, biri bozuldu mu evdeki işler aksamaya başlar. Çok geçmeden ev ahalisi yenisinin alınması yönünde baskı uygulamaya başlar ve başarılı da olurlar. Sizlere ekstra bir masraf çıkmasın. 

Bulaşık Makinesi Nasıl Taşınır?

Ürünün nasıl taşınacağı hakkında bilgi edinmek için kullanım kılavuzunu incelediğimde karşıma kocaman bir kırmızı çerçeve içinde ünlem olan aşağıdaki uyarı çıktı.


Bulaşık Makinesi Taşırken Buna Dikkat Edin
Ürünü taşımak zorunda kalırsanız dik konumda ve arka tarafında tutarak taşıyın. Ürünün ön tarafına doğru yatırılması içindeki elektronik parçaların ıslanarak zarar görmesine neden olabilir.    
Bunun dışında şu 3 adıma da dikkat edin.
  1. Su gideri ve su şebekesi bağlantılarını sökün!
  2. Makinenin içinde kalan suyu tamamen tahliye edin!
  3. Doğru bir paketleme malzemesi kullanın!
Doğru taşıma talimatlarına uymak kadar da doğru paketleme malzemeleri ile makinenin taşınma sürecinde hasarlardan korunması için çok önemlidir. Paketlemeyi eğer siz yapıyorsanız balonlu naylon ile iki kere sarmanız yeterli olacaktır.

Paketlemeyi nakliyat firmanız yapıyorsa iki kere paketlemeleri konusunda istekte bulunun. Nakliyat firmalarının kullandığı endüstriyel balonlu naylon ile paketlenmesi yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 251 0 419

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır. Evden Eve Nakliyat
Top