Ücretsiz Koli Bulacağınız 4 yer

Anasayfa / Yazılar / Ücretsiz Koli Bulacağınız 4 yer

Ücretsiz taşıma kolisi bulabileceğiniz yerler için kafa yorarak ve bazılarını deneyerek geçekten işe yaradığını gördüğümüz koli bulabileceğiniz yerleri sıraladık.

Taşıma kolilerinin fiyatları hiçte azımsanacak kadar değil. Eğer 30-50 adet koliye ihtiyacınız var ve bu kolileri satın almayı denediğiniz zaman 150-250 TL arası bir ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz Koli toplarken kolaylık diliyor ve biraz aktif olarak istemekten çekinmeyin.

Süper Marketler

Süpermarketlere neredeyse her gün ürün dağıtılmakta iyi haber şu ki bu ürünler karton koliler içinde teslim edilmektedir. Sürekli alışveriş yaptığınız markette mal kabul bölümü veya çalışanlara ricada bulunarak bu kolilerden sizin için bir miktarını ayırmalarını isteye bilirsiniz.

Mobilya Mağazaları

Özellikle modüler mobilya ve küçük mobilyalar genellikle koliler ile taşınır mobilya mağazaları teşhir ürünlerini yenilerken birçok koli çöpe gönderilir. Bu kolileri bir çok ihtiyacınız için kullanabilirsiniz.

Mahalle Bakkalı

Mahalle bakkalınıza bir kaç gün önceden haber vermeniz durumunda sizin için birçok küçük ve orta boy koli hazırlayacaktır. Aldığınız bu kolilerin altlarını tekrar iyice bantlayın ve öyle kullanın.

Ucuzluk Pazarları (1 Milyoncular)

Ucuzluk pazarlarına da sürekli kolilerle yeni ürünler gelmektedir. Ürünler dükkana dizildikten sonra koliler genellikle atılır. Çok kolay koli bulabileceğiniz yerlerden biride bu tam ismi 1 milyoncular olan dükkanlardır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 251 0 419

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır. Evden Eve Nakliyat
Top